Is het geen plaatje? De BFG Zauber dochter Rossl straalt temidden van de trotse familie Dichtl in Tirol. Omgeven door het imposante bergdecor van Tirol vieren zij een ander hoogtepunt: Rossl heeft de 100.000 kilo melk volgemaakt. Ere wie ere toekomt. Voor de familie Dichtl is dit hét bewijs van vakmanschap en liefde voor het Fleckvieh. Op de mooiste plek van de boerderij werd dit moment vastgelegd. Een herinnering aan levensproductie en karakter.
Ook wij delen een beetje mee in de feestvreugde. Als dochter van ‘onze’ BFG Zauber laat Rossl zien waartoe gerichte fokkerij in staat is. Wat een koe. Wat een prestatie. Wat een trots.
&cropxunits=600&cropyunits=424&width=600&height=undefined&scale=both)
ππ°π΅π°: ππͺπ―π₯π¦π³π»πΆπ€π©π΅ ππͺπ³π°π
"Wij houden gewoon van mooie koeien met een goede melkproductie"Familie Harbers - Ruesink, Melkveebedrijf Braakman Lees verder